Futsal Ligi’nde finale kalan Büyük Bingölspor ve Şişli Spor Kulübü, 5-6 Haziran’da Bingöl’de karşı karşıya geldi. 5 Haziran’da oynanan serinin ilk maçını, konuk ekip 7-3 kazanırken, 6 Haziran’da oynanan ikinci maçı ise Büyük Bingölspor 6-3 kazandı. 3 maç kazanan takımın şampiyon olacağı final maçlarında 1-1 eşitlik sağlanmış oldu.

Bingöl’de Kahvaltıların Yeni Tadı Bingöl’de Kahvaltıların Yeni Tadı

FİNAL SERİSİ İSTANBUL’DA OYNANACAK

 Final serisinin 3. ve 4. Maçları, 10-11 Haziran 2024 tarihlerinde İstanbul'da oynanacak. Final turunun 5.maça kalması durumunda ise karşılaşma 25 Haziran 2024 tarihinde Bingöl'de yapılacak. Final maçlarının artından Futsal Liginde şampiyon olacak takım, teknik ekip ve futbolcular, yeni sezona hazırlık çalışmalarını titizlikle sürdürüyor. Zorlu rakiplerle mücadele edecek olan Büyük Bingölspor, fiziksel ve taktiksel olarak en iyi şekilde hazırlanarak iddialı bir performans sergilemeyi hedefliyor.

Büyük Bingölspor’un taraftarları da yeni sezon öncesinde büyük bir heyecan ve umutla takımlarını destekliyor. Şehrin gururu olan Büyük Bingölspor, başarılarıyla hem şehre hem de taraftarlarına gurur yaşatmak adına sahaya çıkacak. Türkiye’yi Avrupa Şampiyonası’nda temsil edecek.   ( Helin BOLDAŞ)
 

Editör: MD MEDYA GROUP_