AK Parti Belediye Başkan adaylarının 28'inin bugün İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenecek törende tanıtılması bekleniyor. 12'si büyükşehir olmak üzere aralarında Bingöl’ün de olduğu 28 belediye başkan adayı açıklanacak. Tören 14.00'te başlayacak. Kısa film gösteriminin ardından Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Tayyip Erdoğan konuşma yapacak. Törende adaylar alfabetik sıraya göre açıklanacak. Geriye kalan 46 belediye başkan adayı ise 15 Ocak'ta Ankara'da duyurulacak.

ERDAL ARIKAN ADAY TANITIM TOPLANTISINDA

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı Bingöl Belediye Başkanı Erdal Arıkan ve AK Parti İl Başkanı Yılmaz Seven’i arayarak bugün yapılacak aday tanıtım toplantısına davet etti. Erdal Arıkan, 31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimde ikinci kez Bingöl Belediye Başkan Adayı olarak açıklanması bekleniyor.

Hüda Par Bingöl Belediyesi Meclis Üyeleri Belli Oldu Hüda Par Bingöl Belediyesi Meclis Üyeleri Belli Oldu

SEÇİM BEYANNEMESİ DE AÇIKLANACAK

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, “Adaylarımızın bir bölümünü 7 Ocak tarihinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde, kalanları ise seçim beyannamemiz ile birlikte 15 Ocak tarihinde Ankara'da açıklayacağız" açıklamasında bulunmuştu.

İLÇELER 15’İNDE AÇIKLANACAK

AK Parti Bingöl Belediye Başkan adayı Erdal Arıkan’ı bugün açıklaması beklenirken ilçe adaylarının da 15 Ocakta açıklanması bekleniyor.

Editör: MD MEDYA GROUP_