Bingöl Üniversitesi sözleşmeli personel istihdam edileceğini duyurdu. Başvuruların başladığını bildiren üniversite, son başvuru tarihinin 8 Mayıs mesai bitimine kadar olacağını vurguladı.

16 destek personel kadın (lise ve dengi), 24 destek personeli erkek (lise ve dengi), 3 Koruma ve Güvenlik Görevlisi kadın (önlisans), 7 Koruma ve Güvenlik Görevlisi erkek (Önlisans) ve 1 Fizyoterapist erkek (Lisans) alınacağını duyuran üniversite, sonuçların da 2 Haziran’da açıklanacağını bildirdi.

Başvuru Adresi:

“Adayların başvuru formu ve ilanda başvuracakları pozisyon için istenilen belgeleri eksiksiz şekilde müracaat süresi içerisinde Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri veya posta yoluyla göndermeleri gerekmektedir. Süresi içinde yapılmayan, eksik belgeli başvurulardan ve postada meydana gelen gecikmelerden Üniversitemiz sorumlu değildir.  Posta yoluyla başvuru yapacak olan adaylar “Selahaddin-i Eyyübi Mah. Üniversite Cad No:1 Merkez/Bingöl” adresine evraklarını gönderecektir.”

Sözleşmeli Personel Pozisyonlarına Müracaat Edecek Adaylardan İstenilen Belgeler:

“Eksiksiz doldurulmuş Başvuru Formu,( https://pdb.bingol.edu.tr/dokumanlar/basvuru-ilk-ve-yeniden-atama-formlari/ )

2. 2022 KPSS Sonuç Belgesi,

3. Adli Sicil Belgesi, (e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.)

4. Nüfus Cüzdan Sureti.(e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.)

5. Diploma veya Mezuniyet Belgesi, (e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.)

6. Erkek adaylar için Askerlik Durum Belgesi (e-Devletten alınan kare kodlu belgeler kabul edilir.)

7. Koruma ve Güvenlik Görevlisi kadrosuna başvurular için Özel Güvenlik Eğitim Sertifikası ve Silahlı Güvenlik Kimlik Kartı fotokopisi

8. Başvuru süresi içerisinde alınmış olması kaydıyla Koruma ve Güvenlik Görevlisi kadrosuna başvurular için beden kitle endeksini gösterir belgenin aslı (resmi veya özel sağlık kuruluşlarından/merkezlerinden başvuru süresi içerisinde alınan belgede boy uzunluğu ile beden kitle endeksi açıkça belirtilmiş olacaktır.)

9. Sürücü belgesi istenilen ilana başvurular için sürücü belgesinin fotokopisi

10. Sertifika istenilen ilanlara başvurular için istenilen sertifika belgesinin fotokopisi” (Haber Merkezi)

Editör: MD MEDYA GROUP_