Dizinin uzmanları, Donald Trump'ın başkanlığı, akıllı saatler, İngiliz milyarderlerin taşınması ve Titanic'i izlemeye giden denizaltının kayboluşu gibi birçok olayı önceden tahmin ettiğini belirtiyor. Şimdi ise dizinin 2024 yılına dair yeni kehanetleri merak konusu.

Güneş Fırtınası Felaketi: Elektrik Kesintilerine Hazır Olun!

Birçok kehanetiyle dikkat çeken dizi, 2024'te güneş fırtınasıyla ilgili bir senaryo sunmuştu. Bu senaryoya göre, güneş fırtınası dünya genelinde etkili olacak ve büyük çapta elektrik kesintilerine neden olacaktı. Bu kehanetin ardından İngiltere Başbakan Yardımcısı Oliver Dowden, olası bir felaket durumunda dijital cihazları kullanamama riskine karşı halkı mum ve pille çalışan radyo stoklamaya çağırmıştı.

Maymun Çiçeği Virüsü: Yeni Bir Salgın mı Geliyor?

Bir başka ilginç kehanet ise dizinin bir bölümünde Homer Simpson'ın, evde maymun beslemesi sonucunda maymun çiçeği virüsüne yakalanmasıyla ilgiliydi. Bu sahne, yeni bir salgına işaret ettiği ve dünya genelinde yayılacağı konusunda spekülasyonlara neden oluyor.

The Simpsons dizisi, 2024'e dair bu kehanetleriyle bir kez daha izleyicileri heyecanlandırırken, gerçekleşip gerçekleşmeyeceği konusunda herkes nefesini tutmuş durumda.

Editör: MD MEDYA GROUP_