Vali Kadir Ekinci, Türk Polis Teşkilatının 178. Kuruluş Yıl Dönümü dolayısıyla İl Emniyet Müdürü Ali Canbolat ve beraberindeki polis amirleri ile polis memurlarını makamında kabul etti.

Vali Ekinci, milletin huzuru ve bekası için gece gündüz demeden canla başla çalışan polis teşkilatına her zaman minnettar olduklarını söyleyerek, teşkilatın 178. kuruluş yıl dönümünü ve ‘Polis Haftası’nı kutladı.

Bingöl’ün huzur kenti olmasında emniyet teşkilatının büyük katkıları olduğunu ifade eden Vali Ekinci, “Şehrimiz asayiş bakımından örnek bir il. Bu işin asıl kahramanları emniyet güçlerimizdir” dedi.

İl Emniyet Müdürü Ali Canbolat ise, verilen destekler dolayısıyla duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Vali Kadir Ekinci’ye teşekkürlerini iletti.

İFTAR PROGRAMINDA BİR ARAYA GELDİLER

Ayrıca Vali Kadir Ekinci ve eşi Tuba Ekinci, Polis Haftası nedeniyle Şehit Aileleri ve Emniyet Personeli ile İftar programında bir araya geldi.

Vali Ekinci Polis Haftasını kutlayarak, görevlerini özveriyle gerçekleştiren Emniyet mensuplarına teşekkür etti. (Haber Merkezi)

Editör: MD MEDYA GROUP_