M. Ziya Buyankara'nın 1. Sıra Adaylığıyla Bingöl'deki ilk seçimine iddialı bir giriş yapan Yeniden Refah Partisi, 14 Mayıs 2023 Milletvekili Genel Seçimleri için çalışmalarını yoğun bir tempoyla sürdürüyor.

İlk olarak Sancak beldesine ziyaret gerçekleştiren Buyankara, daha sonra Adaklı ve Kığı’ya geçerek vatandaşlarla bir araya geldi. Son olarak Karlıova ve köylerinde ziyaretler gerçekleştiren Buyankara’ya ise vatandaşlar büyük sevgi gösterisinde bulunuyor.

“ŞAHSIMA VE PARTİME GÖSTERİLEN TEVECCÜH’TEN DOLAYI HALKIMA ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM”

Ziyaretlerde kendisine gösterilen sevgi ve teveccühten dolayı halka şükran borçlu olduğunu ifade M. Ziya Buyankara, “Seçim çalışmalarımıza ara vermeden hız kesmeden devam ediyoruz. Beklediğimizin çok üzerinde bir teveccüh ve ilgi ile karşılaşıyoruz. Allah’ın izniyle son dakikaya kadar sahada olacağız ve bu seçimi hemşerilerimiz ile birlikte el ele, gönül gönüle kazanacağız. Olurda halkımız bizleri vekilliğe layık görürlerse şayet aynı gayreti memleketimiz için mecliste de göstereceğiz. Tüm ilçelerimizin ve beldelerimizin sorunlarını not ediyoruz ve bunları teker teker çözmek için elimizden gelen gayreti sarf edeceğiz. Şahsıma ve Yeniden Refah Partisine gösterdikleri ilgiden dolayı tüm hemşerilerime teşekkür ediyor, tüm hemşerilerime en kalbi muhabbetlerimi iletiyorum’ şeklinde konuştu.

Buyankara’nın ilerleyen günlerde Yayladere ve Yedisu ziyaretleri gerçekleştireceği akabinde ise Bingöl Merkez, Solhan ve Genç ilçelerinde seçim çalışmalarına yoğunlaşacağı öğrenildi.