Diyarbakır Çınar ilçesinden AK Parti Belediye Başkan aday adayı olan Ferhat Metin  yerel  seçimlerde gençliği hesaba katmayanlar fena yapılacak ve pişman olacak diyerek "Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan sağ olsun her zaman gençlere güvendi ve şans tanıdı.Ben de 25 yaşında aday adayı oldum.Kendime projelerime olan güvenim sonsuz Belediye başkanlık makamının hakkını verecek donanıma sahibim ve göreve hazırım.Yerel seçimlerde ilk kez oy kullanacak milyonlar var. Gençligi hesaba katmayanlar yerel seçimlerde bedelini ağır ödeyecek" şeklinde konuştu.
Çınar ilçesi yıllardır yerel yönetimlerdeki başarısızlık ve teròr odakli siyaset zihniyetinin kurbanı olduğunu belirten Ferhat Metin "Çınar da gençler işsiz! Umutsuz ve kaygılı...Çok büyük bir göç var. Ben sosyal  kültürel sanatsal sportif  bir çok alanda bit ilki yapıp kendi oź kaynaklarımızla muhteşem tesisler kazandıracağız.Çınar   Güneydoğunun göz bebeği olacak" 

Ali Sürmeli'nin İnstagram hesabı çalındı Ali Sürmeli'nin İnstagram hesabı çalındı

Türkiye'de gençlere ve  kadınlara siyasette ve yerel yönetimlerde daha çok yetki ve hak verilmesi gerektiğinin altını çizen AK Parti Çınar Belediye Başkan aday adayı Ferhat Metin "25 yaşında aday adayı oldum.İnşallah adaylık şansı verilirse Çinar'da rekor oyla seçimi kazanırım. Kendime aileme büyüklerine Çinar halkina güvenim sonsuzdur"seklinde konuştu..

Editör: MD MEDYA GROUP_