Şehit Polis Hakan Akdere Kültür Merkezinde gerçekleştirilen iftar programına Kaymakam Yusuf Kaptanoğlu, eşi Başak Kaptanoğlu, Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik, daire amirleri ile şehit aileleri ve gaziler katıldı.

Kur’an-ı Kerim Tilaveti ile başlayan programda, okunan akşam ezanıyla birlikte oruçlar açıldı, dualar edildi.

Yemekten sonra Şehit Yakınları ve Gazilere hitaben bir konuşma yapan Kaymakam Yusuf Kaptanoğlu, “Şehit ailelerimiz ve gazilerimiz onuruna düzenlediğimiz iftar programına hoş geldiniz. İftar davetimize icabet ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.

Birliğin, beraberliğin ve paylaşmanın doruğa çıktığı Ramazan ayının bu gününde sizlerle birlikte olduğumuz için çok mutlu olduğumuzu ifade etmek istiyorum.

Aziz Şehitlerimizin kıymetli aileleri ve kahraman gazilerimiz, sizler aziz şehitlerimizin, devletimize ve bizlere emanetisiniz. Sizlere karşı sorumluluklarımızın farkındayız ve ne yapsak sizlerin hakkını ödeyemeyiz. 

Tüm kurum, kuruluşlarımız ve imkanlarımızla yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyorum. Bu mübarek ramazan gecesinde ebediyete intikal eden tüm şehitlerimizi bir kez daha rahmetle, minnetle anıyor, gazilerimize sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir ömür diliyoruz.” dedi.

Editör: MD MEDYA GROUP_