Yoğun katılımın sağlandığı Solhan SKM açılışında vatandaşlar tarafından karşılanan Mert, ilçe halkına şahsına gösterdikleri ilgiden dolayısıyla teşekkür etti.
Açılışta konuşan Fesih Zeki Mert, yoğun yağışa rağmen açılış törenine gelerek desteklerini gösteren hemşehrileriyle gurur duyduğunu söyledi.
Mert, “14 Mayıs seçimlerinin Bingöl için tarihi bir milat olacağını belirterek, Bingöl ve ilçelerinin hayalini kurduğu hizmete, temsil hakkına milletvekilliği döneminde sahip olacağını vurguladı.
Fesih Zeki Mert, Bingöl halkına hizmet etmek için çok uzun zamandır hazırlık yaptığını, şehrin ve hemşehrilerinin tüm sıkıntılarını, çözüm bekleyen sorunlarını tek tek tespit ederek, uzman kişilerle çözüm önerileri geliştirdiklerini anlattı.
Solhan’ın da sorunlarını bildiğini projelerin hazır olduğunu dile getiren Mert, geçmişte Solhan’a büyük gurur yaşatan voleybol takımının da tekrar eski günlerine dönmesi için elinden geleni yapacağını söyledi.
Voleybol takımını destekleyeceğini, gençlerin sporla hayata ve geleceğe bağlanacağını kaydeden Mert, bu konunun seçim vaadi olmanın ötesinde bir mesele olduğunu, gençlerin eğitim ve spora yönlendirilmesi konusunun önceliklerinde olduğunu vurguladı.
Fesih Zeki Mert, yoğun yağışa rağmen açılışa katılan hemşehrilerine tekrar teşekkür ederek, 14 Mayıs seçimlerinde Solhanlılardan destek beklediğini kaydetti. (Haber Merkezi)

Editör: MD MEDYA GROUP_