Merkezi Diyarbakır’da bulunan Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti, üyeleri bulunan Ankara, Adıyaman, Batman, Bingöl, Elazığ, Siirt, Şanlıurfa ve Şırnak’a temsilcilik atadı.

Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu Başkan Felat Bozaslan başkanlığında toplanarak bazı İllere temsilci ataması yapıldı, uzun yıllardır TRT Bingöl muhabirliğini yapan ve aynı zamanda Genç Havadis Gazetesi imtiyaz sahibi olan Sinan Atan alınan kararla Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti Siirt Temsilciliğine getirildi.

Güneydoğu Gazeteciler Cemiyetinin aldığı karar şöyle “Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu toplantısında alınan karar gereği;

Sayın Volkan Eser Ankara Temsilciliğine,

Sayın Ferit Binzet Adıyaman Temsilciliğine,

Sayın Ercan Atay Batman Temsilciliğine,

Sayın Sinan Atan Bingöl Temsilciliğine,

Sayın Erol Kara Elazığ Temsilciliğine,

Sayın Turhan Koyuncu Siirt Temsilciliğine,

Sayın Ali Leylak Şanlıurfa Temsilciliğine,

Sayın Sekvan Küden Şırnak Temsilciliğine oy birliğiyle atanmıştır.

GGC il temsilcileri şeffaflık ilkemiz gereği her ilde bulunan üyelerimizle istişarede bulunularak ve görüşleri alınarak atanmıştır.

“Hiçbir Yerde Olmasa Bile Burada Olur” “Hiçbir Yerde Olmasa Bile Burada Olur”

Üyelerimizin bulunduğu diğer illere bir sonraki yönetim kurulu toplantısında atamalar yapılacaktır. İl temsilcilerimizin cemiyetimize hayırlı olmasını diler, bundan sonra birlikte çalışacağımız temsilci arkadaşlarımıza başarılar dileriz.” denildi. (Haber Merkezi)

Editör: MD MEDYA GROUP_