Her fırsatta köy sakinleri ile bir araya gelerek taleplerini dinlemeye ve ihtiyaçları yerinde tespit etmeye devam eden Kaymakam Muhammet Güzel, beraberindeki kurum amirleri ile birlikte köy ziyaretleri kapsamında Mollaibrahim, Sırmalıoya, Yatansöğüt, Günkondu ve Yazılı köylerini ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.
Köylerin sorunları, ihtiyaçları, yapılan hizmetler ve faaliyetler hakkında muhtarlardan bilgi alan Kaymakam Muhammet Güzel, çeşitli konularda vatandaşların istek ve sorunlarını dinledi, sorun ve taleplerle ilgili olarak ilgili kurum müdürlerine talimatlar verdi.

Genç’te Dereler Taştı, Ekipler Çalışmalarını Sürdürüyor Genç’te Dereler Taştı, Ekipler Çalışmalarını Sürdürüyor

Kaymakam Muhammet Güzel, ziyaretleri kapsamında Günkondu ve Yatansöğüt köylerinde bulunan köy okullarını da ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle görüştü, çocuklarla oyunlar oynadı.
Okullarda incelemelerde bulunan Kaymakam, öğrencilerle sohbet ederek onların istek ve taleplerini dinledi, derslerinde başarılar diledi.
Yapılan ziyaretlerde Kaymakam Muhammet Güzel'e İl Genel Meclis Üyesi Abdullah Aldal, İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Deniz Işılar, Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Muhammet Deniz, İlçe Özel İdare Müdürü Muhittin Kaya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahir Kaya ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Mecit Elüstü eşlik etti.

Editör: MD MEDYA GROUP_