13 Takımın yer aldığı turnuvada birinci gelen Öğretmen Hüseyin Hüsnü Tekışık Ortaokulu 4 bin tl ödül ve kupa, ikinci gelen Kargapazarı ortaokuluna 2 bin tl ödül ve kupa, üçüncü gelen Çukurtepe ortaokuluna ise bin tl ödül ve kupa verildi.

Birinci gelen takımın ödülünü Karlıova Kaymakamı Tufan Bağır Gilan, ikinci takının ödülünü Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Tarkan Yılmaz, üçüncü takımın ödülünü ise Milli Eğitim Şube Müdürü Hanifi Öztürk verdi.

Bingöl Emniyeti'nin Ekip Sayısı 71’e Yükseldi Bingöl Emniyeti'nin Ekip Sayısı 71’e Yükseldi

Turnuvayı düzenleyen Şehit Tarık Aydemir Yatılı Bölge Ortaokulu Müdürü Sedat Hacıoğlu, “Bu sportif etkinliğimizin temel amacı öğrencilerimiz arasında sportif rekabeti ve etkileşimi arttırmaktır. İlçemizde uzun süren kış koşulları ve sportif alan eksikliklerini de göz önüne aldığımızda bu tür etkinliklerin gerekliliğini daha iyi anlaya bilmekteyiz. 13 okulun katılımıyla sorunsuz bir şekilde biten turnuvamızda öğrencilerimizin göstermiş olduğu sportif centilmenlikten dolayı tüm öğrencilerimize teşekkür ederiz. Bizlere destek veren başta ilçe Kaymakamımız ve kurum amirlerimiz olmak üzere turnuvanın başından itibaren takımlarına destek veren değerli okul müdürleri meslektaşlarıma ve değerli öğretmenlerimize teşekkür ederim. Dilerim yeni eğitim öğretim süreçlerinde daha katılımlı ve daha iyi organize edilmiş faaliyetlerimiz olur. Turnuvada birinciliği alan Öğretmen Hüseyin Hüsnü Tekışık Ortaokulunu kutlarım. İkinci ve üçüncülüğü alan diğer takımlarımızı da kutlarım” dedi.

Editör: MD MEDYA GROUP_