Muş’un Bulanık ilçesindeki DSİ Ortaokulu öğrencilerinin yıl boyunca yaptıkları tablo ve resimlerden oluşan sergi törenle açıldı.

Elazığ’da ahır ve kümes yangını: 15 keçi, 29 tavuk telef oldu Elazığ’da ahır ve kümes yangını: 15 keçi, 29 tavuk telef oldu

Bahçelievler Mahallesi’nde bulunan DSİ Ortaokulu öğrencilerinin yıl boyunca yaptıkları tablo ve resimlerden oluşan sergi, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Tekin Erdoğan’ın katılımla açıldı. Müzik Öğretmeni Özlen Ayşe Küçükdursun’un öncülüğünde koro eşliğinde müzik şöleninin de sunulduğu serginin açılışında konuşan Bulanık İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Tekin Erdoğan, çocuklar ile gençlerin kişisel ve sosyal gelişimlerine önemli katkı yapan kültürel etkinliklere daha fazla önem verilmesi gerektiğini belirterek emeği geçenlere teşekkür etti.

Okul Müdürü Umut Taşkesen, “Dönem başında başlattığımız değişim ve gelişim çalışmalarımız; öğrencilerimizin, velilerimizin ve öğretmenlerimizin desteğiyle önümüzdeki dönemde inşallah daha da iyi sonuçlar verecek” dedi.

Görsel sanatlar öğretmeni Büşra Şahin öncülüğünde öğrencilerin yıl boyunca yaptıkları eserlerden seçilen tablolar ve çeşitli resim tekniklerinden oluşan eserlerin sergisi büyük ilgi gördü.

Kaynak: iha