Tarım ve Orman Bakanlığı, tarım ve hayvancılık üretimi ile kırsal kalkınmaya destek veriyor. Daha çok kişinin faydalanabilmesi için destek başvuru süresi uzatıldı.

Avrupa’nın En Büyük Üniversitesiyle İş Birliği Anlaşması Avrupa’nın En Büyük Üniversitesiyle İş Birliği Anlaşması

YÜZDE 50 HİBE DESTEĞİ SAĞLANACAK

Tarım ve Orman Bakanlığı web sayfasında yayımlanan duyuru ile Kırsal Kalkınma Destekleri kapsamında küçük ve orta ölçekli işletmelerin desteklenmesi ve Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırım ile küçük ölçekli aile işletmelerinin desteklenmesi amacıyla Kırsal Ekonomik Altyapı Yatırımları projeleri için yatırımcılara yüzde 50 hibe desteği sağlanacak.

PROGRAMA SON BAŞVURU TARİHİ 29 MART 2024

Kırsal Kalkınma Yatırımları Programı 2023-2024 Başvuru Dönemi kapsamında 19 Şubat 2024 tarihinde başvuru süresi dolacak olan Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımların Desteklenmesi Programı başvuru tarihi 29 Mart 2024 tarihi saat 23.59’a kadar uzatıldı.

Güncellenen Uygulama Rehberine Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı 2023-2024 Başvuru Dönemi Tarıma Dayalı Yatırımlar Uygulama Esaslarında ve Uygulama Rehberi Eklerinde değişiklik yapıldı. Kullanıcılar tarimorman.gov.tr internet adresinden ulaşılabilir. (Haber Merkezi)

Editör: MD MEDYA GROUP_