2024 yerel seçimlerine kısa bir süre kala Bingöl siyaseti hızlanmaya başladı. Yeniden Refah Partisi Genç, Solhan, Yedisu Ilıcalar ve Arakonak belediye başkanlarını açıkladıktan sonra büyük bir merak ile beklenen Bingöl adayını da açıklayarak Bingöl siyasetine iddialı bir giriş yaptı.

MD Medya Group'u ziyaret eden Yeniden Refah Partisi Bingöl İl Başkanı Mahfuz Arslan, 31 Mart 2024 seçimlerine iddialı hazırlandıklarını söyledi.

Bingöl’e Milli Görüş Belediyeciliğini kazandıracaklarını söyleyen Yeniden Refah Partisi Bingöl İl Başkanı Mahfuz Arslan, dürüst belediyecilik, ahlaklı belediyecilik şiarıyla; israfın, rüşvetin, yolsuzluğun, çifte standardın, adam kayırmanın, torpilin, adaletsizliğin ortadan kaldırıldığı bir belediyecilik anlayışı Bingöl’ü dürüst siyaset ile tanıştırıp Allah’ın rızasını, halkın da teveccühünü kazanarak Bingöl’de büyük bir ses getireceklerini söyledi.

 

BİNGÖL’E 1994 RUHUNU TEKRAR KAZANDIRACAĞIZ

1994’te Bingöl merkezde, Genç ilçesi, Solhan ilçesi ve Çaytepe Belde Belediyesinde Refah Partisinin kazandığını hatırlatan Arslan, 1994 ruhunu tekrar yaşayacağımız bir havanın olduğuna inandığını söyledi. Başkan Arslan, “1994 yılı Milli Görüş belediyeciliği için önemli bir dönüm noktasıydı. Başta İstanbul, Ankara ve Bingöl olmak üzere onlarca il belediyelerini kazanıp Türkiye’de ahlaklı belediyeciliği yaygınlaştırmıştık. İnşallah Bingöl’de 31 Mart 2024 yerel seçimlerde yine 1994 ruhuyla seçim çalışmalarımızı yürütüp İl ve ilçe belediyelerini kazanarak gerçek belediyeciliği göstermiş olacağız.” Dedi.

Editör: MD MEDYA GROUP_