İstanbul Merkezli Profil Analiz Uzmanlığı Derneği'nin Bingöl Şubesi, haftasonu yoğun bir katılımla açıldı.

Bingöl’de kişisel gelişim alanı başta olmak üzere bir çok alanda kurslar düzenleyen Alfa Dönüşüm Akademi MYM'nin kurucu ve yöneticisi olan Bilinçaltı Terapisti ve Uzman Eğitmen Ebru Ataoğlu Kaysadu İstanbul merkezli Profil Analiz Uzmanlığı Derneğini Bingöl’de açtı. Açılışa önemli isimler katıldı.

Miniklerden Yıl Sonu Müsameresi Miniklerden Yıl Sonu Müsameresi

Derneğin Genel Başkanı Salih Emrah, katılımcılara derneğin misyonundan bahsetti. Bingöl Şube Başkanı Ebru Atatoğlu Kaysadu da açılış konuşmasını gerçekleştirdi. Açılışa hitaben Onursal Başkan ve Uzm. Dil Bilimci Fatih Hanoğlu da halka açık olarak Profil Analizi, Beden Dili ve Yönetim alanlarında seminer verdi. Seminerde Profil Analiz Uzmanları Derneği olarak Bingöl şubesinin açılması için aldıkları kararın nedenleri hakkında yapılan sunumda: "Bingöl halkının iletişim konusunda ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri sağlamak" amacı dile getirildi.

Alfa Dönüşüm Akademi MYM  'nin kurucu ve yöneticisi olan Bilinçaltı Terapisti ve Uzman Eğitmen Ebru Ataoğlu Kaysadu : "Bizler üç yıla yakın bir süredir Bingöl Merkezde Kişisel Gelişime dair çeşitli konularda verdiğimiz eğitim, seminer ve workshop çalışmalarımızın yanı sıra bireysel terapilerimiz ile de ilimize katkı sunmaya devam ediyoruz. Yaşam koçluğundan Kuantuma, Profil Tanımlama ve Biyometrik yüz okumadan Acces Barsa,Diksiyon Hitabet ten yöneticilik ve Liderliğe kadar daha birçok alanda  hizmet vermekteyiz.” dedi

Her geçen gün bireysel seanslara olan ilgi ve talebin arttığını belirten Uzman Eğitmen; Geçmişte yaşanan travmaların uyguladıkları tekniklerle ortadan kalkması sonucundan kaynaklı olumlu geri bildirimlerin kendilerini mutlu ettiğini belirterek; “Gençlerin ergenlikte yaşadığı çatışmalar,bağımlılıklar ve kendini bulma sürecinde düştükleri çıkmazlarda onlarla birlikte  yol aldıklarını ayrıca çocuklarda ve yetişkinlerde ortaya çıkan kekemelik, dikkat eksikliği,  tırnak yeme ,odaklanamama, vb. konularda da aynı şekilde olumlu geri bildirim alıyoruz.” dedi

Son olarak, verdiğimiz tüm eğitimlerde e-devlet  ve üniversite onaylı sertifika sunmanın yanı sıra mesleki eğitimlerde staj imkanı da sağladıkları belirtildi.