Yedisu Kaymakamlığınca derslerinde ve deneme sınavlarında başarılı olan 11. Sınıf öğrencilerinden 18 öğrenci Haserek Kayak Tesislerine götürüldü. Yedisu İlçesinde kendilerine güvenen, hedeflerini belirlemiş ve motivasyonu yükselmiş, sınav stratejileri ve verimli ders çalışma yöntemleri hakkında bilgi sahibi bir birey olarak kendini değerli gören öğrenciler yetiştirmek ve hedef grubu oluşturan öğrencilerin hem okul derslerinde bir iyileşmeye ve başarılarında artış sağlayacak etkinlik yapıldı.

Yapılan etkinlik öğrencilerin ödüllendirilmesi, spor sevgisiyle tanıştırılması, özellikle kayak sporunu profesyonel anlamda tanımaları, yarışma bilinci oluşturulması, öğrencilerin hedeflerine odaklanmalarının sağlanması amacıyla düzenlendi.

Avrupa’nın En Büyük Üniversitesiyle İş Birliği Anlaşması Avrupa’nın En Büyük Üniversitesiyle İş Birliği Anlaşması

Öğrenciler yapılan bu etkinliğin kendilerini çok mutlu ettiğini ve moral motivasyon depoladıklarını söyleyip, Kaymakam Furkan Başar’a teşekkür ettiler.

Kaymakam Furkan Başar, öğrencilerin moral motivasyon ve başarılarını artırmak amacıyla yapılan bu tür projelerin devam edeceğini söyledi. (Haber Merkezi)

Editör: MD MEDYA GROUP_