AK Parti Solhan Belediye Meclis Üyeleri Listesi AK Parti Solhan Belediye Meclis Üyeleri Listesi

AK Parti tarafından İl ve ilçe belediye başkanlığı aday adaylarına dönük tüm Türkiye'de eş zamanlı olarak teşkilat temayül yoklaması gerçekleştirdi.

Bingöl'de Veysel Belgin Konferans Salonu'nunda yapılan teşkilat içi temayül yoklamasını AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı, 24,25,26,27. Dönem Milletvekili Yusuf Yusuf Başer, MKYK üyesi Davut Coşkun Şiviloğlu, AK Parti İl Başkanı Yılmaz Seven, İl ve ilçe Belediye Başkan adayları ve çok sayıda AK Parti teşkilat üyesi katıldı.

Açılış konuşmalarıyla başlayan programda konuşan AK Parti İl Başkanı Yılmaz Seven, 31 Mart seçimlerinde il, ilçe ve beldelerde 11 belediyeyi de kazanma gücüne sahip olduklarını belirterek bu hedefle çalışacaklarını vurguladı.

Oy kullanımı anlatan sinevizyon gösteriminin ardından temayül seçimi başladı. Saat 16:00 sona eren oylamaya yüzde 75 katılım sağlandı. Online yapılan oylamada delegelere aday tercihleri, hizmet, yatırımlar, mevcut başkanların durumu hakkında çeşitli sorular soruldu. Program toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Editör: MD MEDYA GROUP_