2024 yılının yeni dizisi, Yılmaz Erdoğan’ın yeni dizisi İnci Taneleri’nin konusu nedir ve oyuncuları kim? İnci tanesi dizisinin son fragmanı yayınlandı mı? İnci dizisi nerede çekiliyor? İnci Taneleri dizisi hangi kanalda yayınlanıyor? İnci Taneleri dizisi hangi gün ve saat kaçta yayınlanıyor? İnci dizisinde oyuncuların karakterleri ve rolleri nelerdir? İnci Taneleri Dilber kim? İnci Taneleri Dilber gerçek hikayesi ne? İnci taneleri dizi ile ilgili tüm detaylar haberimizde...

İNCİ TANELERİ DİZİSİNİN OYUNCULARI

BKM imzalı dizinin oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan ile Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan yer alıyor. Projenin yönetmen koltuğunda ise Şenol Sönmez oturuyor.

İNCİ TANELERİ DİZİSİ HANGİ KANALDA? HANGİ GÜN VE SAATTE YAYINLANACAK?

‘Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri’ 25 Ocak Perşembe akşamı saat: 20.00'da ilk bölümü ile Kanal D’de ekrana gelecek.

İNCİ TANELERİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Yılmaz Erdoğan'ın yeni dizisi İnci Taneleri dizisi İstanbul’da çekiliyor. İstanbul’un Beşiktaş ve Galata gibi yerlerinde çekilen İnci Taneleri dizisinde renkli görüntüler oluştu. Setlerini takip eden vatandaşlar büyük merak ile inci taneleri oyuncularını takip ediyor.

İnci Taneleri Dilber gerçek hikayesi ne?

Türk televizyon dünyasının iddialı yapımlarından biri olan "İnci Taneleri," Dilber karakterinin özgün yaşam hikayesi ve Hazar Ergüçlü'nün muazzam performansıyla büyük bir ilgi çekiyor. Yılmaz Erdoğan'ın senaryosu ve başroldeki performansıyla dikkat çeken yapım, sadece pavyon dansının ötesinde, karakterin yaşadığı gerçek hikayesiyle seyircilere dokunan bir yapıt olma iddiasını taşıyor.

İnci Taneleri Dilber kim?

Dilber karakteri, pavyon dansı kadar etkileyici bir yaşam hikayesiyle izleyicileri büyülüyor. Özellikle Hazar Ergüçlü'nün performansı, karakterin zorlukları ve duygusal bağlarına duygu yüklü bir derinlik katıyor. Dizinin fragmanında yer alan "Herkes yer içer, hesabı Dilber öder…" ifadesi, İnci Taneleri'nin atmosferini ve hikayesini özetler nitelikte.

“HAYAL KURUYORSUN, NİYE TASARRUF YAPASIN Kİ... “

Gündemden düşmeyen İnci Taneleri’nin birinci bölümünden yeni bir tanıtım daha izleyici ile buluştu. Şarkıları, dans sahneleri ve çarpıcı diyalogları ile merak uyandıran İnci Taneleri’nin son tanıtımı yoğun ilgi gördü. “Çocukları bulunca çok güzel bir yerde, çok güzel bir ev tutacağım. Hayal kuruyorsun, niye tasarruf yapasın ki...” sözleri ile başlayan tanıtım, Azem Yücedağ ve çocuklarının hayatına dair soru işaretleri heyecanı iyice attırdı.

DÖNENCE’DEN İNCİ TANELERİ’NDE SÜRPRİZ TRANSFER...

Kanal D’nin, 2023 yazında ekrana getirdiği, D Media imzalı Dönence’de canlandırdığı ‘Gülce’ karakteri ile yıldızı parlayan genç oyuncu Ülkü Hilal Çiftçi, İnci Taneleri’nin kadrosuna katıldı. Genç oyuncunun Piraye’nin kızı ‘Ayça’ karakterine hayat vereceği öğrenildi.

“SANA Bİ SARILAYIM MI, MÜSAİTSEN…”

İnci Taneleri’nin yayınlanan tanıtımına Azem ve Dilber arasında yaşanan duygusal anlar damga vurdu. Dilber’in “Sana bir sarılayım mı, müsaitsen…“sorusu güldürürken Azem’in “Benim de epey oldu bir insana sarılmayalı...” diye cevap vermesi duygusal anlar yaşattı.

HAZAR ERGÜÇLÜ’YE EŞLİK EDEN DANSÇI MERAK UYANDIRDI

İnci Taneleri’nin yayınlanan son tanıtımında Dilber, bu kez ikinci bir dansçı ile kamera karşısına geçti. Hazar Ergüçlü’ye eşlik eden dansçının kim olduğu ise merak uyandırdı.
 

Editör: MD MEDYA GROUP_