ANA SAYFA > Spor > BAŞARILI ATLETLER BİNGÖL’Ü TEMSİL EDECEKLER

BAŞARILI ATLETLER BİNGÖL’Ü TEMSİL EDECEKLER

A+ A- Sesli Dinle
PAYLAŞ
BAŞARILI ATLETLER BİNGÖL’Ü TEMSİL EDECEKLER

05 - 06 Ocak 2019 tarihlerinde Hesarek Kayak Tasislerinde düzenlenen Kuzey Disiplini Bingöl Kayak İl Birinciliği yarışmalarında İlimiz Atletlerinden oluşturulan Kayaklı Koşu sporcuları 16-17 Ocak 2019 tarihlerinde Bitlis ilinde yapılacak olan Kayak Kros Eleme Ligi Yarışmalarında Bingöl’ü temsil edecekler.

05 - 06 Ocak 2019 tarihlerinde Hesarek Kayak Tasislerinde düzenlenen Kuzey Disiplini Bingöl Kayak İl Birinciliği yarışmalarında İlimiz Atletlerinden oluşturulan Kayaklı Koşu sporcuları 16-17 Ocak 2019 tarihlerinde Bitlis ilinde yapılacak olan Kayak Kros Eleme Ligi Yarışmalarında Bingöl’ü temsil edecekler.

 

Atletizm il temsilcisi Osman Orman yarışmalarda dereceye giren sporcuları kutlayarak ‘’emek ve katkılarından dolayı Bingöl Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze, Atletizm antrenörümüz Ahmet Demir ve tüm paydaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum’’ dedi.

 

Kategorilerinde dereceye giren kayakçılar:

U13 Erkekler

1. Hüseyin BARULAY

2. Abdulsamet ÇOBAN

 

U14 ERKEKLER

1. Veysel VURUN

 

U16 ERKEKLER

1. Muhammed ÇİNTAY

2. Adem ÇAĞAN

3. Muhammed ÇİNTAY (2)

 

U18 ERKEKLER

1.Mehmet ÇİNTAY

 

U21 ERKEKLER

1. Hamza BÜRKEK

 

ÖZEL ÖĞRENCİLERDE

1. Semih BUDUNOGLU

 

U14 KIZLAR

1. Fatma GÖRGÜLÜ

2.Gönül BEĞİÇ

U16 KIZLAR

1. Leyla AĞIRBAŞ

2. Dilan BEGEÇ

3. Eda ÇANKURU

PAYLAŞ
Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0
Önceki Haber AYNI SIRADA BULUŞTULAR
Sonraki Haber BİNGÖL’DE KAR YAĞIŞI ETKİLİ OLDU

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU